Elevhälsoteam

Rektor F; Christina Edberg
Tel: 0702- 62 80 96                                                                                                                                  Mail: christina.edberg@varberg.se

Rektor åk 1-3; Johanna Rydell
Tel: 0723- 58 68 34                                                                                                                                Mail: johanna.rydell@varberg.se

Rektor åk 4-9; Charlotta Hannerfors
Tel: 0340- 880 12
Mail: charlotta.hannerfors@varberg.se

Specialpedagog, F-klass; Jessica Carlsson
Mail: jessica.carlsson@varberg.se

Speciallärare/specialpedagog, åk 1-3; Pernilla Burström
Mail: pernilla.burstrom@varberg.se

Speciallärare, åk 4-9

Specialpedagog, åk 4-9; Marie Larsson                                                                                      Tel: 0709- 64 73 43                                                                                                                               Mail: marie.larsson4@varberg.se                                                                                             

Speciallärare, åk 4-9; Elisabeth Edin
Mail: elisabeth.edin@varberg.se

Skolsköterska 4-9; Ann-Kristin Rundberg                                                                                               Tel: 0729- 64 82 50                                                                                                                                   Mail: ann-kristin.rundberg@varberg.se                                                                                            Må-Tors 8.00-16.30

Skolsköterska F-3; Helena Hagman
Tel: 0723- 51 06 75
Mail: helena.hagman@varberg.se;

Kurator; Azra Sehovic
Tel: 0723- 58 68 27
Mail: azra.sehovic@varberg.se

Skolpsykolog, Jakob Andersson
Tel:  0705-66 66 93
Mail: jakob.andersson@varberg.se

Studie- och yrkesvägledare (SYV); Gabriella Stjernberger
Tel: 0701-48 26 08
Mail: gabriella.stjernberger@varberg.se

Varbergs kommuns ungdomsrådgivning erbjuder vid behov råd och stöd till ungdomar och vårdnadshavare vid frågor om alkohol, droger och spelberoende: Ungdomsrådgivningen

Varbergs Omsorg ber att få påminna om utbildningar, samtalsgrupper och rådgivningsmöjligheter som finns till vårt förfogande inom kommunen (klicka på länken till pdf för vidare info);
Stöd till Vårdnadshavare och barn

Annonser

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google+-foto

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

w

Ansluter till %s